چاپ بروشور تبلیغاتی

شما برای نشان دادن توانایی ها ، امکانات و معرفی کسب و کارتان به صورت خلاصه و کلی نیازمند چاپ بروشور هستید.بطور کلی یکی از روشهای تبلیغاتی جهت معرفی و فروش محصولات یک شرکت، مجموعه و یا یک سازمان، چاپ بروشور تبلیغاتی می‌باشد .
بروشور بر خلاف کاتالوگ ، بشکل جلد و صفحات داخلی نیست ، بلکه به صورت یک ورق با تعدادی خط تا می‌باشد .
روشور یا فلایر میتواند یه بخش جذاب و خلاصه و کم حجم از کسب و کارتان به دیگران ارائه دهد که میتوانید بطور مثال در نمایشگاه ها به بازدیدکنندگان داده و یا هنگام ارسال کالا به مشتری یک بروشور تبلیغاتی نیز بفرستید . 

مشاوره رایگان و سفارشسایز بروشور

بروشور را نیز میتوان تقریبا در هر ابعادی طراحی و چاپ کرد ، اما به طور معمول بروشور در ابعاد A3 ، A4 ، A5 ، A6 ، B5 ، B6 و حتی بزرگتر تا طول ۱ متر در عرض ۷۰ سانت طراحی و چاپ میشود .
بروشور بر خلاف کاتالوگ معمولا به شکل یک ورق تنها با تعدادی خط تا طراحی و چاپ میگردد.

جنس بروشور از لحاظ کاغذ ( مقوا )

همان‌طور که اشاره شد ، بروشور تنها یک ورق کاغذ تنهاست که تعدادی خط تا دارد به همین سبب تقریبا در هر گرماژ و جنس کاغذی میتوان چاپ کرد و گستره ی انتخابی بالایی دارد . برای چاپ بروشور میتوان از کاغذ تحریر از گرماژ ۷۰ گرم تا ۱۲۰ گرم ، از کاغذ گلاسه گرماژ ۹۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و یا حتی کاغذ کرافت یا گراف از گرماژ ۵۰ گرم تا ۱۵۰ گرم استفاده کرد .

صحافی بروشور

صحافی بروشور ،  تنها خط تا می‌باشد که به چندین مدل مختلف میتوان این کار را انجام داد ، یک بروشور از یک خط تا و یا حتی ۲۰ خط تا ، میتواند تشکیل شده باشد 

طراحی و چاپ بروشور

در مورد طراحی بروشور هم مشتری می‌تواند فایل طراحی شده را برای ما ارسال کند و یا طراحی را به ما بسپارد ، در مورد چاپ بروشور میتوان هم در تیراژ بسیار پایین در حد چند عدد بصورت چاپ دیجیتال چاپ و صحافی کرد و هم در تیراژ بالا بصورت چاپ افست .
طبیعتاً چاپ افست بسیار مقرون به صرفه ترست ، اما زمان بیشتری را می‌طلبد ، به همین شکل چاپ دیجیتال کمی از لحاظ قیمتی بالاتر و از لحاظ زمانی بسیار کوتاهتر است . این نکته را نیز در‌نظر داشته باشید که در چاپ دیجیتال بروشور، حداکثر سایز قابل چاپ A3 می‌باشد . ما در مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) در هر دو مورد چاپ بروشور بصورت دیجیتال و افست زمان تحویل کار را ضمانت میکنیم ، و چاپ فوری از ویژگهای بارز مجموعه ی ما می‌باشد. در مورد چاپ دیجیتال در حد چند ساعت و در مورد چاپ افست چند روز زمان می‌طلبد.
از لحاظ رنگ هم بروشور را میتوان مانند سایر خدمات چاپی بصورت تک رنگ ، دو رنگ ، ۳ رنگ ، ۴رنگ و ۵ رنگ چاپ کرد ، معمولا روی بروشور از روکش سلفون استفاده نمیشود اما به درخواست مشتری به راحتی میتوان اینکار را انجام داد که طبیعتاً باعث استحکام و جذابیت بیشتری میشود ، در بروشور نیز از خدمات نقره کوب ، طلاکوب ، برجسته سازی و یووی موضعی میتوان استفاده کرد .

نکته مهم

همانطور که در بخش های دیگر اشاره شد ، مجموعه ما به طور قطع علاوه بر کیفیت بالا ، از لحاظ زمان  نیز « ضمانت » بی چون و چرا به مشتری میدهد، به این معنا که ما چاپ فوری با کیفیت قابل قبول را ضمانت میکنیم .

حتی‌المقدور سعی ما بر اینست از بهترین کاغذ و مقوای موجود برای چاپ کلیه ی خدماتمان استفاده کنیم و نیز از مرکب صد در صد خارجی جهت چاپ برای مشتریان گرامی.