چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ و ساخت فولدر نیز یکی دیگر از خدمات مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) می‌باشد ، همانطور که از نامش پیداست فولدر برای قرار دادن بروشور ، کاتالوگ ، سربرگ ،کارت ویزیت و دیگر خدمات چاپی و تبلیغاتی مورد قرار میگیرد . 

فولدر تشکلیل شده از یک مقوای ۲ لت و یا ۳ لت که توسط خط تا ایجاد شده ، و روی یکی از لت ها قسمتی برای نگهداری اوراق چاپی مثل سربرگ ، کاتالوگ، کارت ویزیت و دیگر محصولات چاپی ، تعبیه شده .

مشاوره رایگان و سفارش
ابعاد فولدر

ابعاد فولدر معمولا در سایزA4 و A3 طراحی و چاپ میشود اما در سایزهای متنوع و سفارشی دیگری نیز چاپ وساخته میشود ، قسمت نگهدارنده ی اوراق در فولدر تقریبا به هر شکل دلخواه به سفارش مشتری می‌تواند طراحی ،‌ چاپ و اجرا شود .

جنس فولدر از لحاظ کاغذ ( مقوا )

در مورد جنس کاغذ یا مقوای بکار رفته در فولدر معمولا از گلاسه ۳۰۰ گرم استفاده میشود ، اما‌ از مقوای گلاسه ۲۰۰ گرم و یا ۲۵۰ گرم نیز میتوان استفاده کرد ، که زیاد پیشنهاد نمیشود .

صحافی فولدر

صحافی فولدر بطور خلاصه در خط تا توسط قالب و چسباندن لت نگهدارنده ، خلاصه میشود ، ضمنا در صورتیکه مشتری شکل خاص و منحصر به فردی از قسمت لت نگهدارنده را درخواست کند ، بایستی با قالب اختصاصی مراحل کار رو به انجام رساند .

طراحی و چاپ فولدر

در مورد طراحی فولدر هم مشتری می‌تواند فایل طراحی شده را برای ما ارسال کند و یا طراحی را به ما بسپارد ، در مورد چاپ فولدر تبلیغاتی میتوان هم در تیراژ بسیار پایین در حد چند عدد بصورت چاپ دیجیتال چاپ و صحافی کرد و هم در تیراژ بالا بصورت چاپ افست .

طبیعتاً چاپ افست بسیار مقرون به صرفه ترست ، اما زمان بیشتری را می‌طلبد ، به همین شکل چاپ دیجیتال کمی از لحاظ قیمتی بالاتر و از لحاظ زمانی بسیار کوتاهتر است . ما در مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) در هر دو مورد چاپ فولدر بصورت دیجیتال و افست زمان تحویل کار را ضمانت میکنیم ، در مورد چاپ دیجیتال در حد چند ساعت و در مورد چاپ افست چند روز زمان می‌طلبد و در هر ۲ مورد چاپ فوری از خصوصیات بارز مجموعه ی ما می‌باشد .

از لحاظ رنگ هم فولدر را میتوان مانند سایر خدمات چاپی بصورت تک رنگ ، دو رنگ ، ۳ رنگ ، ۴رنگ و ۵ رنگ به انجام رساند ، همچنین واجب است برای فولدر از روکش سلفون استفاده شود ، در  فولدر نیز از خدمات نقره کوب ، طلاکوب ، برجسته سازی و یووی موضعی میتوان بهره برد .

نکته مهم

همانطور که در بخش های دیگر نیز اشاره شد ، مجموعه ما به طور قطع علاوه بر کیفیت بالا ، از لحاظ زمان  نیز « ضمانت » بی چون و چرا به مشتری میدهد ، زیرا چاپ فوری تنها یک شعار برای مجموعه ی ما نیست و این زمان تحویل را صد در صد ضمانت میکنیم .

ما حتی‌المقدور سعی مان بر اینست که از بهترین کاغذ و مقوای موجود برای چاپ کلیه ی خدماتمان استفاده کنیم و نیز از مرکب صد در صد خارجی جهت چاپ برای مشتریان