مگنت ( تبلیغات آهنربایی )

یکی دیگر از روشهای نسبتا جدید و متفاوت ، و متنوع برای تبلیغات جهت معرفی ، فروش و یا تبلیغ مستقیم محصولات و خدمات یک شرکت ، یک مجموعه، سازمان و یا یک صنعت ، چاپ محصولات آهنربایی یا به اختصار مگنت می‌باشد . مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) جزو معدود مجموعه هاییست که محصولات آهنربایی را منحصرا چاپ و تولید میکند .

مشاوره رایگان و سفارش
سایز و اشکال تبلیغات آهنربایی

مگنت یا تبلیغات آهنربایی را تقریبا در هر سایزی و در هر شکل و شمایلی تا حداکثر A4 میتوان طراحی و چاپ کرد ، در واقع تبلیغات آهنربایی را میتوان در اشکال غیر هندسی نیز تولید کرد ، هر شکلی که دلتان بخواهد!

جنس مگنت ( تبلیغات آهنربایی )

جنس تبلیغات آهنربایی ( مگنت ) ، متشکل شده از ۲ قسمت ، یک قسمت زیرین که مگنت یا آهنربای لاستیکی مانند و نرم می‌باشد به ضخامت یک تا ۲ میلیمتر و جنس رویه که متشکل شده از مقوای گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون براق و چاپ تمام رنگی .

صحافی مگنت تبلیغاتی

صحافی مگنت ( تبلیغات آهنربایی) ، بسیار پیچیده و بطور خیلی خلاصه از پرس و لمینت به همراه چسب مخصوص جهت قرار دادن مقوا روی آهنربای لاستیکی و سپس قالب زدن و تبدیل به اشکال گوناگون تشکیل شده است ، که تمام این مراحل بصورت تمام اتومات توسط مجموعه ما انجام میشود .

طراحی و چاپ مگنت ( تبلیغات آهنربایی )

در مورد طراحی مگنت یا تبلیغات آهنربایی هم مشتری می‌تواند فایل طراحی شده را برای ما ارسال کند و یا طراحی را به ما بسپارد ، در مورد چاپ تبلیغات آهنربایی یا مگنت باید به عرضتان رساند که فقط بصورت افست چاپ میگردد و حداقل تیراژ سفارش ۱۰۰۰ عدد می‌باشد و کمتر از این تعداد مقدور نیست .

از لحاظ رنگ هم مگنت را میتوان فقط بصورت ۴ رنگ یا همان تمام رنگی چاپ کرد . البته شما میتوانید طرحتان را بصورت ۱ رنگ و یا حتی ۲ رنگ هم تحویل دهید و به همان صورت هم تحویل بگیرید اما محاسبه ی هزینه ی نهایی براساس همان ۴ رنگ یا تمام رنگی انجام میشود .

نکته مهم

همانطور که در بخش های دیگر اشاره شد ، مجموعه ما به طور قطع علاوه بر کیفیت بالا ، از لحاظ زمان  نیز « ضمانت » بی چون و چرا به مشتری میدهد ، و چاپ فوری ما صرفا یک شعار تبلیغاتی نیست .

ما حتی‌المقدور سعی مان بر اینست از بهترین کاغذ و مقوای موجود برای چاپ کلیه ی خدماتمان استفاده کنیم و نیز از مرکب صد در صد خارجی جهت چاپ برای مشتریان