چاپ ست اداری

همان طوریکه  از نام ست اداری مشخص است ، برای مکاتبات بین شرکت ها ، ارگان ها ، سازمانها و غیره کاربرد بسیار بالایی دارد و در عین حال تبلیغاتی هم هست .

طراحی و چاپ ست اداری میتواند خیلی متنوع باشد ، از پاکت ملخی یا همان پاکت نامه گرفته تا سربرگ ، یادداشت و انواع پاکت در سایزهای متنوع ، هم میتواند بصورت تکی باشه یعنی مثلا فقط پاکت نامه و یا فقط سربرگ  و هم ترکیبی از همه .

مشاوره رایگان و سفارش
ابعاد ست اداری

ست اداری را نیز میتوان تقریبا در هر ابعادی البته استاندارد طراحی و چاپ کرد ، اما به طور معمول ست اداری در حالت پاکت در ابعاد A5 , A4 , A3 و پاکت های رادیولوژی و پاکت نامه یا ملخی و البته درسایزهای دلخواه مشتری طراحی و چاپ میشه ، در خصوص سربرگ هم در ۲ سایز A5 و A6 ، و در خصوص یادداشت هم هر سایزی که اضافه ی کار بدهد که معمولا A6 و یا کوچکتراست را میشود طراحی و چاپ کرد.

جنس ست اداری از لحاظ کاغذ ( مقوا )

در مورد ست اداری همانگونه که گفته شد شامل پاکت ، سربرگ و یادداشت می‌باشد ، میتوان از کاغذ تحریر ۷۰ گرم ، ۸۰ گرم ، ۱۰۰ و ۱۲۰ گرم ، همچنین برای لاکچری تر کردن کار میتوان از کاغذ کارتی با ضخامت های ۱۰۰ ، ۱۲۰ و ۱۵۰ استفاده کرد ، و یا از کاغذ کتان خارجی نیز برای یک کار کلاسیک و لوکس بهره برد ، و در انتها حتی میتوان از کاغذ گلاسه در گرماژ ۱۵۰ گرم ، ۱۷۰ گرم , ۲۰۰ گرم و ۳۰۰ گرم هم بکار برد که در این مورد یعنی گلاسه از گرماژ ۱۷۰ گرم ، ۲۰۰ گرم و ۲۵۰ گرم صرفا میتوان برای پاکت ها استفاده کرد .

صحافی ست اداری

در مورد نوع صحافی ست اداری طبیعتاً در خصوص سربرگ و یادداشت فقط با برش سر و کار داریم و در خصوص پاکت ها ، اعم از پاکت ملخی یا پاکت نامه ، پاکت آ۴ ، پاکت آ۳ ، پاکت آ۵ و دیگر سایزها توسط قالب و دستگاه تمام اتوماتیک در مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) به انجام می‌رسد ، در خصوص درب پاکت ها لازم به ذکر است هم میتوان بصورت ساده و بدون چسب باشد و هم چسبدار البته چسب دوطرفه و ضمنا میتوان روی پاکت ها اصطلاحا  پنجره ای نیز کار کرد ،بصورتیکه یک باریکه چند سانتی روی پاکت تعبیه میشود و پانچ میشود و توسط سلفون روکش میشود و داخل پاکت را در همان اندازه ی باریکه ی تعبیه شده میتوان مشاهده کرد .

درنظر داشته باشید بسته به نوع کاغذ مورد استفاده نوع چسب متفاوت خواهد بود ، در کاغذ های تحریر با ضخامت پایین میتوان از چسب صحافی و در انواع کاغذ با گرماژ بالا از چسب ۲ طرفه مخصوص استفاده نمود.

طراحی و چاپ ست اداری

در مورد طراحی ست اداری هم مشتری می‌تواند فایل طراحی شده را برای ما ارسال کند و یا طراحی را به ما بسپارد ، در مورد چاپ ست اداری میتوان هم در تیراژ بسیار پایین در حد چند عدد بصورت چاپ دیجیتال چاپ و صحافی کرد و هم در تیراژ بالا بصورت چاپ افست .

طبیعتاً چاپ افست بسیار مقرون به صرفه ترست ، اما زمان بیشتری را می‌طلبد ، به همین شکل چاپ دیجیتال کمی از لحاظ قیمتی بالاتر و از لحاظ زمانی بسیار کوتاهتر است . ما در مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) در هر دو مورد چاپ بروشور بصورت دیجیتال و افست زمان تحویل کار را ضمانت میکنیم ، در مورد چاپ دیجیتال در حد چند ساعت و در مورد چاپ افست چند روز زمان می‌طلبد.

از لحاظ رنگ هم ست اداری را میتوان مانند سایر خدمات چاپی بصورت تک رنگ ، دو رنگ ، ۳ رنگ ، ۴رنگ و ۵ رنگ به انجام رساند ، معمولا روی ست اداری از روکش سلفون استفاده نمیشود اما به درخواست مشتری و فقط روی کاغذ گلاسه به راحتی میتوان اینکار را انجام داد که طبیعتاً باعث استحکام و جذابیت بیشتری میشود ، در ست اداری نیز از خدمات نقره کوب ، طلاکوب ، برجسته سازی و یووی موضعی میتوان استفاده کرد .

نکته مهم

همانطور که در بخش های دیگر اشاره شد ، مجموعه ما به طور قطع علاوه بر کیفیت بالا ، از لحاظ زمان  نیز « ضمانت » بی چون و چرا به مشتری میدهد .

ما حتی‌المقدور سعی مان بر اینست از بهترین کاغذ و مقوای موجود برای چاپ کلیه ی خدماتمان استفاده کنیم و نیز از مرکب صد در صد خارجی جهت چاپ برای مشتریان