طراحی و چاپ پوستر تبلیغاتی

بطور کلی یکی دیگر از روشهای تبلیغاتی جهت معرفی ، فروش و یا تبلیغ مستقیم محصولات و خدمات یک شرکت یا یک مجموعه ، چاپ پوستر تبلیغاتی می‌باشد .

مشاوره رایگان و سفارش

همانطور که از نام پوستر مشخص است ، پوستر تنها یه ورق کاغذ یا مقوا تخت می‌باشد که بیشتر بصورت ۱ رو یا در برخی موارد ۲ رو چاپ میشود

شما برای اعلام یا اعلان یک خدمت و یا رویداد میتوانید از پوستر استفاده کنید ، پوستر میتواند به یه بخش هیجان انگیز از کسب و کارتان تبدیل شود ، بطور مثال در نمایشگاه ها و یا سطح شهر و یا سمینارها و نشست ها برای آگاهی دادن به خدمات و رویدادها می‌تواند از چاپ پوستر بهرمند شد.

ابعاد پوستر

پوستر را نیز میتوان تقریبا در هر ابعادی طراحی و چاپ کرد ، اما به طور معمول پوستر در ابعاد A3 و بزرگتر تا طول ۱ متر در عرض ۷۰ سانت نیز طراحی و چاپ میشود .

جنس پوستر از لحاظ کاغذ ( مقوا )

همان‌طور که اشاره شد ، پوستر تنها یک ورق کاغذ یا مقواست که بیشتر یک رو و یا گهگاهی دو رو چاپ میشود ، به همین سبب تقریبا در هر گرماژ و جنس کاغذی میتوان چاپ کرد و گستره ی انتخابی بالایی دارد . برای چاپ پوستر میتوان از کاغذ تحریر از گرماژ ۷۰ گرم تا ۱۲۰ گرم ، از کاغذ گلاسه گرماژ ۹۰ گرم تا ۱۷۰ گرم و یا بالاتر و کاغذ کرافت یا گراف از گرماژ ۵۰ گرم تا ۱۵۰ گرم استفاده کرد .

صحافی پوستر

صحافی پوستر ،  تنها برش می‌باشد .

طراحی و چاپ پوستر

در مورد طراحی پوستر هم مشتری می‌تواند فایل طراحی شده را برای ما ارسال کند و یا طراحی را به ما بسپارد ، در مورد چاپ پوستر میتوان هم در تیراژ بسیار پایین در حد چند عدد بصورت چاپ دیجیتال چاپ و برش کرد و هم در تیراژ بالا بصورت چاپ افست .

طبیعتاً چاپ افست بسیار مقرون به صرفه ترست ، اما زمان بیشتری را می‌طلبد ، به همین شکل چاپ دیجیتال کمی از لحاظ قیمتی بالاتر و از لحاظ زمانی بسیار کوتاهتر است . توجه داشته باشید در مورد چاپ پوستر بصورت دیجیتال حداکثر سایز قابل چاپ A3 می‌باشد . ما در مجموعه چاپ پارسیان رسانه ( اثر دوربین ) در هر دو مورد چاپ پوستر بصورت دیجیتال و افست زمان تحویل کار را ضمانت میکنیم و عبارت چاپ فوری صرفا یک شعار تبلیغاتی نیست ، در مورد چاپ دیجیتال در حد چند ساعت و در مورد چاپ افست چند روز زمان می‌طلبد.

از لحاظ رنگ هم پوستر را میتوان مانند سایر خدمات چاپی بصورت تک رنگ ، دو رنگ ، ۳ رنگ ، ۴رنگ و ۵ رنگ به انجام رساند ، معمولا روی پوستر از روکش سلفون استفاده نمیشود اما به درخواست مشتری به راحتی میتوان اینکار را انجام داد که طبیعتاً باعث استحکام و جذابیت بیشتری میشود ، در پوستر نیز میتوان از خدمات نقره کوب ، طلاکوب ، برجسته سازی و یووی موضعی استفاده کرد .

نکته مهم

همانطور که در بخش های دیگر اشاره شد ، مجموعه ما به طور قطع علاوه بر کیفیت بالا ، از لحاظ زمان  نیز « ضمانت » بی چون و چرا به مشتری میدهد .

ما حتی‌المقدور سعی مان بر اینست از بهترین کاغذ و مقوای موجود برای چاپ کلیه ی خدماتمان استفاده کنیم و نیز از مرکب صد در صد خارجی جهت چاپ برای مشتریان