چاپ پازل تبلیغاتی

یکی دیگر از روشهای جدید و متفاوت برای تبلیغات جهت معرفی ، فروش و یا تبلیغ مستقیم محصولات و خدمات یک شرکت یا یک مجموعه ، ، سازمان و یا یک صنعت ، چاپ پازل تبلیغاتی می‌باشد . مجموعه چاپ پارسیان رسانه( اثر دوربین ) جزو معدود مجموعه هاییست که پازل فومی تبلیغاتی را منحصرا چاپ و تولید میکند .

مشاوره رایگان و سفارش
ابعاد پازل فومی

پازل فومی تبلیغاتی را صرفا در سایزهای زیر میتوان طراحی و چاپ کرد : 

11x16 - 18x12 - 23x16 - 25x18 - 29x19 - 20x20 - 37x29 - 23x33 - 47x33

67x23 - 67x47

جنس پازل تبلیغاتی

جنس پازل ، متشکل شده از ۲ قسمت ، یک قسمت زیرین که فوم بهداشتی می‌باشد به ضخامت ۵ میلیمتر و جنس رویه که متشکل شده از مقوای گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون براق ، به همین سبب پازل تولید شده در مجموعه چاپ پارسیان رسانه( اثر دوربین ) را بنام پازل فومی معرفی میکنیم.

صحافی پازل فومی تبلیغاتی

صحافی پازل فومی ، بسیار پیچیده و بطور خیلی خلاصه از پرس و لمینت به همراه چسب مخصوص جهت قرار دادن مقوا روی فوم و سپس قالب زدن و تبدیل به تکه های پازلی تشکیل شده است ، که تمام این مراحل بصورت فول اتومات توسط مجموعه ما انجام میشود .

طراحی و چاپ پازل تبلیغاتی فومی

در مورد طراحی پازل هم مشتری می‌تواند فایل طراحی شده را برای ما ارسال کند و یا طراحی را به ما بسپارد ، در مورد چاپ پازل فومی تبلیغاتی باید به عرضتان رساند که فقط بصورت افست چاپ میگردد و حداقل تیراژ سفارش ۱۰۰۰ عدد می‌باشد و کمتر از این تعداد مقدور نیست . ضمنا پازل فومی تبلیغاتی را میتوان هم بصورت ۱ رو هم ۲ رو چاپ کرد .از لحاظ رنگ هم پازل تبلیغانی فومی را میتوان فقط بصورت ۴ رنگ یا همان تمام رنگی چاپ کرد . البته شما میتوانید طرحتان را بصورت ۱ رنگ و یا حتی ۲ رنگ هم تحویل دهید و به همان صورت هم تحویل بگیرید اما محاسبه ی هزینه ی نهایی براساس همان ۴ رنگ یا تمام رنگی انجام میشود .

نکته مهم

همانطور که در بخش های دیگر اشاره شد ، مجموعه ما به طور قطع علاوه بر کیفیت بالا ، از لحاظ زمان  نیز « ضمانت » بی چون و چرا به مشتری میدهد .

ما حتی‌المقدور سعی مان بر اینست از بهترین کاغذ و مقوای موجود برای چاپ کلیه ی خدماتمان استفاده کنیم و نیز از مرکب صد در صد خارجی جهت چاپ برای مشتریان